Ota yhteyttä!

Osoite

Stremia Oy
Niittyläntie 2
00620 Helsinki

+358 400 959 272
sähköpostit ovat muotoa etunimi@stremia.fi

Pyydä tarjous


  • Jarkko Laaksonen
    Jarkko Laaksonentuotanto, myynti

    jarkko@stremia.fi
    0400 959 272

  • Helena Soukka
    Helena Soukkatuotanto

    helena@stremia.fi
    041 317 5507

  • Pauli Hokkanen
      Pauli Hokkanenkuvaus
    • Tuukka Jouttimäki
        Tuukka Jouttimäkikuvaus, editointi
      • Matti Kiviniemi
        Matti Kiviniemieditointi

        matti@stremia.fi

      • Atte Koukonen
        Atte Koukonenkuvaus, editointi

        atte@stremia.fi

      • Tapani Lampela
        Tapani Lampelakuvaus, editointi

        tapani@stremia.fi

      • Jasper Mäkinen
        Jasper Mäkinenkuvaus, editointi

        jasper@stremia.fi

      • Vesa Rantala
        Vesa Rantalakuvaus, huolto

        vesa@stremia.fi

      • Aulis Gerlander
          Aulis Gerlanderluova johtaja

          (virkavapaalla)

        Saapuminen

        Studiomme sijaitsee kilometri Pasilan rautatieasemalta pohjoiseen. Osoitteemme on Niittyläntie 2, 00630 Helsinki (3 krs). Rakennus on punatiilinen ja kolmikerroksinen.

        Studiolle on helppo saapua julkisilla tai autolla. Käpylän rautatieasema on 5 min kävelymatkan päässä. Käpylän asemalle saapuu myös busseja 5 min välein. Myös bussi 51 kulkee keskustasta 100 metrin päähän studiosta.  Autot voi pysäköidä ilmaiseksi kadun varrelle tai neljälle merkitylle Stremian parkkipaikalle katoksen alle.