Ota yhteyttä!

Osoite

Stremia Oy
Niittyläntie 2
00620 Helsinki

info@stremia.fi

Pyydä tarjous


  • Jarkko Laaksonen
    Jarkko Laaksonentoimitusjohtaja

    info@stremia.fi

  • Helena Soukka
    Helena Soukkatuotanto, myynti

    info@stremia.fi
    041 317 5507

  • Leena Erähalme
    Leena Erähalmetuotanto, myynti

    info@stremia.fi
    044 978 2137

  • Janette Maukonen
    Janette Maukonenkoordinointi, saavutettavuus

    janette@stremia.fi

  • Tero Ahlfors
    Tero Ahlforseditointi

    tero@stremia.fi

  • Tuukka Jouttimäki
      Tuukka Jouttimäkikuvaus

      info@stremia.fi

    • Matti Kiviniemi
      Matti Kiviniemieditointi

      matti@stremia.fi

    • Atte Koukonen
      Atte Koukonenkuvaus, editointi

      atte@stremia.fi

    • Tapani Lampela
      Tapani Lampelakuvaus, editointi

      tapani@stremia.fi

    • Riku Mattila
        Riku Mattilakuvaus

        riku@stremia.fi

      • Jasper Mäkinen
        Jasper Mäkinenkuvaus, editointi

        jasper@stremia.fi

      • Vesa Rantala
        Vesa Rantalakuvaus, huolto

        vesa@stremia.fi

      • Simo Särkkä
        Simo Särkkäkuvaus

        simo@stremia.fi

      • Vesa Tervo
        Vesa Tervokuvaus

        tervo@stremia.fi

      • Aulis Gerlander
          Aulis Gerlanderluova johtaja

          (virkavapaalla)

        Saapuminen

        Studiomme sijaitsee kilometri Pasilan rautatieasemalta pohjoiseen. Osoitteemme on Niittyläntie 2, 00630 Helsinki (3 krs). Rakennus on punatiilinen ja kolmikerroksinen.

        Studiolle on helppo saapua julkisilla tai autolla. Käpylän rautatieasema on 5 min kävelymatkan päässä. Käpylän asemalle saapuu myös busseja 5 min välein. Myös bussi 51 kulkee keskustasta 100 metrin päähän studiosta.  Autot voi pysäköidä ilmaiseksi kadun varrelle tai neljälle merkitylle Stremian parkkipaikalle katoksen alle.