Ota yhteyttä!

Osoite

Stremia Oy
Niittyläntie 2
00620 Helsinki

info@stremia.fi

Pyydä tarjous



  • Jarkko Laaksonen
    Jarkko Laaksonentoimitusjohtaja

    info@stremia.fi

  • Helena Soukka
    Helena Soukkatuotanto, myynti

    info@stremia.fi
    041 317 5507

  • Leena Erähalme
    Leena Erähalmetuotanto, myynti

    info@stremia.fi
    044 978 2137

  • Mikko Miettinen
    Mikko Miettinentuotanto, myynti

    mikko@stremia.fi
    044 978 4705

  • Janette Maukonen
    Janette Maukonenkoordinointi, saavutettavuus

    janette@stremia.fi
    044 986 1965

  • Tero Ahlfors
    Tero Ahlforseditointi

    tero@stremia.fi

  • Tuukka Jouttimäki
      Tuukka Jouttimäkikuvaus

      info@stremia.fi

    • Matti Kiviniemi
      Matti Kiviniemieditointi

      matti@stremia.fi

    • Atte Koukonen
      Atte Koukonenkuvaus, editointi

      atte@stremia.fi

    • Tapani Lampela
      Tapani Lampelakuvaus, editointi

      tapani@stremia.fi

    • Jarno Marjamäki
      Jarno Marjamäkikuvaus

      jarno@stremia.fi

    • Jasper Mäkinen
      Jasper Mäkinenkuvaus, editointi

      jasper@stremia.fi

    • Vesa Rantala
      Vesa Rantalakuvaus, huolto

      vesa@stremia.fi

    • Simo Särkkä
      Simo Särkkäkuvaus

      simo@stremia.fi

    • Vesa Tervo
      Vesa Tervokuvaus

      tervo@stremia.fi

    • Aulis Gerlander
        Aulis Gerlanderluova johtaja

        (virkavapaalla)

      Saapuminen

      Studiomme sijaitsee Helsingissä kilometri Pasilan rautatieasemalta pohjoiseen Metsälän teollisuusalueella. Osoitteemme on Niittyläntie 2, 00630 Helsinki (3 krs). Rakennus on punatiilinen ja kolmikerroksinen.

      Studiolle on helppo saapua julkisilla tai autolla. Käpylän asema on 10 minuutin kävelymatkan päässä. Käpylän asemalle saapuu myös busseja 5 min välein. Myös bussilinja 51 kulkee keskustasta 100 metrin päähän studiosta.  Autot voi pysäköidä 2h kiekkopaikoille kadun varrelle tai pihan parkkialueelle ”vain luvan saaneille paikoille” (pyydä lupapaikoille pysäköintilupa toimistoltamme).